aktualności

POWODY DO DUMY

          Dzisiejszy dzień w bursie to czas pożegnań i wykwaterowywania. My jednak chcemy się podzielić ze wszystkimi tym, jak bardzo jesteśmy dumni z wielu wychowanków, którzy przez cały rok ciężko pracowali na swoje świadectwa z paskiem, zdane egzaminy i kwalifikacje zawodowe, ale także na promocję do następnej klasy, często w dwóch szkołach jednocześnie.

        Moglibyśmy mówić o dyplomach, listach pochwalnych czy listach gratulacyjnych, ale najbardziej chcemy pokazać, że wielu uczniów mieszkających w bursie angażuje się społecznie nie tylko w bursie, swojej klasie czy szkole, ale także, a może przede wszystkim w środowisku lokalnym. Oczywiście do tego grona zaliczają się także nasi tegoroczni absolwenci. Aby nikogo nie pominąć, nie wymienimy ich imion i nazwisk, bo każdy z nich razem i osobno zasługuje na uznanie.

        Mamy jednak nadzieję, że nikt się nie obrazi, jeśli zrobimy jeden wyjątek, pisząc o Jakubie Sosnowskim, który za swoje działania, aktywność i osiągnięcia w muzyce, tworzenie symfonii, przygotowywanie koncertów charytatywnych oraz dyrygowanie młodymi muzykami z różnych szkół otrzymał nagrodę Starosty Inowrocławskiego.

Gratulujemy wszystkim naszym wychowankom! JESTEŚMY Z WAS DUMNI!!!